Problemi oko Prijave ili Registracije

    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Datum upisa : 14.09.2012
    Lokacija : Požarevac - Serbia
    Godina : 70
    Datum rođenja : 02.05.1953
    Bik Muški Broj poruka : 9166
    Hobiji : Muzika
    Raspoloženje : Odlično

    Problemi oko Prijave ili Registracije  Empty Problemi oko Prijave ili Registracije

    Počalji od Admin Ned 3 Sep 2017 - 20:02

    Problemi oko Prijave ili Registracije

    Zašto ne mogu da se prijavim?
    Da li ste se registrovali? Morate se registrovati ukoliko želite da se prijavite. Da li imate zabranu pristupa boardu (ako jeste biće prikazana poruka)? Ako je to u pitanju, trebalo bi da kontaktirate webmastera ili administratora i saznate žašto je tako. Ako ste registrovani i nemate zabranu i još uvek ne možete da se prijavite onda ponovo proverite vaše korisničko ime i šifru. Obično je ovo problem, a ako nije onda kontaktirajte administratora jer možda nešto nije u redu sa boardom.
    Zašto uopšte moram da se registrujem?
    Ne morate, takođe na administratoru boarda je da odluči da li možete slati poruke ako niste registrovani. U svakom slučaju registracija vam omogućuje pristu dodatnim mogućnostima koje nisu dostupne gostima kao što su biranje avatar slika, privatne poruke, slanje emaila drugim korisnicima, priključivanje grupama itd. Potrebno je svega nekoliko minuta za registraciju pa vam preporučujemo da se registrujete.
    Zašto se odjavljujem automatski?
    Ako ne uključite Prijavi me automatski kada se prijavljujete board će vas pamtiti kao prijavljenog svo prisutno vreme. Ovo sprečava da se neko drugi prijavi kao vi. Da biste ostali prijavljeni štiklirajte kutijicu prilikom prijavljivanja, mada ovo ne preporučujemo ako boardu pristupate sa deljenog kompjutera, npr. biblioteke, internet cafea, fakulteta itd.
    Izgubio sam šifru!
    Ne paničite! Iako vaša šifra ne može biti vraćena, ona može biti resetovana. Da biste ovo uradili idite na stranicu za prijavu i kliknite na Zaboravio sam šifru, pratite instrukcije i brzo ćete ponovo biti u mogućnosti da se prijavite
    Registrovao sam se ali ne mogu da se prijavim!
    Prvo proverite da li ste uneli tačno korisničko ime i šifru. Ako je to u redu onda je moguća jedna od ove dve greške. Ako je COPPA podrška uključena i kliknuli ste na Mlađi-a sam od 13 godina prilikom registracije onda ćete morati da pratite uputstva koja ste dobili. Ukoliko i ovo ne pomogne proverite da li vaš nalog treba reaktivirati? Neki boardi će zahtevati da ponovo budete registrovani, ili sami ili od strane administratora pre nego mogućnosti da se prijavite. Kada se registrujete biće vam rečeno da li trebate da reaktivirate nalog. Ako vam je poslat email onda pratite instrukcije, a ako niste proverite da li je tačan vaš email? Jedan razlog za aktivacijom je da bi se smanjila mogućnost da korisnici koji varaju anonimno vređaju board. Ako ste sigurni da je email adresa koju ste koristili tačna onda kontaktirajte administratora.
    Ranije sam se registrovao ali više ne mogu da se prijavim?!
    Najčešći razlozo za ovo su; uneli ste pogrešno korisničko ime ili šifru (proverite u mailu koji vam je poslat prilikom registracije) ili je administrator obrisao vaš nalog iz nekog razloga. Ako je ovo drugo razlog onda možda niste postali ništa? Često boardi periodično brišu korisnike koji ne postaju da bi smanjili veličinu baze. Probajte da se ponovo registrujete i uključite u diskusije.

      Similar topics

      -

      Sada je Pet 29 Mar 2024 - 10:10